Корзина пуста

Способи доставки

Кур'єрська доставка (доставка до парадного)

Кур'єрська доставка (доставка до парадного) здійснюється наступного дня після оформлення замовлення, якщо товар є в наявності (залежно від рівня завантаженості кур'єрів можлива доставка "сьогодні на сьогодні"). Кур'єрська доставка (доставка до парадного) здійснюється в межах Києва щодня з 9.00 до 21.00 (за бажанням клієнта ми можемо скоригувати час доставки). Замовлення на суму понад 10 000 грн. доставляється безкоштовно у межах міста Києва (за умови відсутності інших акційних умов або знижок).

Вартість безкоштовної доставки розраховується від суми замовлення з врахованою знижкою. Якщо сума замовлення після застосування знижки менше 10 000грн, здійснюється платна доставка, вартість якої складає від 150 грн.(не великогабаритний товар).

У разі відмови від товару з причин, що не залежать від компанії, клієнт зобов'язаний оплатити виїзд кур'єра або транспорту.

Доставка по Україні

Доставка в інші міста України здійснюється за рахунок клієнта з покладанням на останнього всіх ризиків, пов'язаних з транспортуванням вантажу. Малі обсяги доставляються поштовим перевізником, у разі замовлення великогабаритного товару або за бажанням клієнта можлива доставка шляхом "довантаження". Обов'язковою є 100% передплата за товар на розрахунковий рахунок або шляхом поповнення платіжної картки.

Увага!!! Доставка товару здійснюється компанією swim.ua безкоштовно до відділення поштового перевізника "Нова пошта", далі перевізник здійснює доставку за встановленим тарифом, за Ваш рахунок!

Отримання товару в офісі

Зручний, безкоштовний та швидкий спосіб отримання замовлення.

Валюта